Ostaa 63RX30330M12.5X25 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 63V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | RX30 |
| ripple Current: | 700mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 130°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 17 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 63RX30330M12.5X25 |
| Lifetime @ Temp.: | 4000 Hrs @ 130°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | 72 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 330µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 130°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL |
| kapasitanssi: | 330µF |