Ostaa 63ZLH1200MEFCGC18X25 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 63V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Sarja: | ZLH |
| ripple Current: | 1.68A @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 63ZLH1200MEFCGC18X25 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | 31 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL |
| kapasitanssi: | 1200µF |