Ostaa 72V205L10TF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 64-TQFP (10x10) |
| Sarja: | 72V |
| uusintalähetyksien Capability: | No |
| Ohjelmoitava Liput Support: | Yes |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 64-LQFP |
| Muut nimet: | IDT72V205L10TF IDT72V205L10TF-ND |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| muistin koko: | 4.5K (256 x 18) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 72V205L10TF |
| toiminto: | Synchronous |
| FWFT Support: | Yes |
| expansion: | Depth, Width |
| Kuvaus: | IC FIFO SYNC 16KX9 10NS 64QFP |
| Datanopeus: | 100MHz |
| Nykyinen - Supply (Max): | 30mA |