72V281L10TF
Osa numero:
72V281L10TF
Valmistaja:
IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus:
IC FIFO 32768X18 10NS 64QFP
Lyijytön tila / RoHS-tila:
Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä:
12065 Pieces
Tietolomake:
1.72V281L10TF.pdf2.72V281L10TF.pdf
esittely
Ostaa 72V281L10TF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Jännite - Supply:3 V ~ 3.6 V
Toimittaja Device Package:64-TQFP (10x10)
Sarja:72V
uusintalähetyksien Capability:Yes
Ohjelmoitava Liput Support:Yes
Pakkaus:Tray
Pakkaus / Case:64-LQFP
Muut nimet:IDT72V281L10TF
IDT72V281L10TF-ND
Käyttölämpötila:0°C ~ 70°C
Asennustyyppi:Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):3 (168 Hours)
muistin koko:576K (64K x 9)
Valmistajan toimitusaika:7 Weeks
Valmistajan osanumero:72V281L10TF
toiminto:Synchronous
FWFT Support:Yes
expansion:Depth, Width
Kuvaus:IC FIFO 32768X18 10NS 64QFP
Datanopeus:100MHz
Nykyinen - Supply (Max):55mA