Ostaa 741X083330GP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±2% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±200ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | 0402 |
| Koko / Dimension: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| Sarja: | 741 |
| Resistance (ohmia): | 33 |
| Virta Per Element: | 62.5mW |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Vastukset: | 4 |
| Lukumäärä Pins: | 8 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 741X083330GP |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 33 Ohm ±2% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals |
| Kuvaus: | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804 |