Ostaa 7447462152 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.236" Dia (6.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | WE-TI |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 732-2577 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 7447462152 |
| induktanssi: | 1.5mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 1.4MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1.5mH Unshielded Wirewound Inductor 190mA 8 Ohm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 1.5MH 190MA 8 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 8 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 190mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 200mA |
| Email: | [email protected] |