Ostaa 744762222A BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Toimittaja Device Package: | 1008 (2520 Metric) |
| Koko / Dimension: | 0.102" L x 0.083" W (2.60mm x 2.10mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | WE-KI |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | 45 @ 100MHz |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1008 (2520 Metric) |
| Muut nimet: | 732-1824-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ceramic |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 744762222A |
| induktanssi: | 220nH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Taajuus - Testi: | 25MHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 730MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 220nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 450 mOhm Max 1008 (2520 Metric) |
| Kuvaus: | FIXED IND 220NH 800MA 450 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 450 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 800mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |