Ostaa 7447709003 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | WE-PD |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 732-1238-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 7447709003 |
| induktanssi: | 3.5µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 45MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 3.5µH Shielded Wirewound Inductor 11A 9 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 3.5UH 11A 9 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 9 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 11A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 16.5A |
| Email: | [email protected] |