Ostaa 74477620 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" L x 0.354" W (10.00mm x 9.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | WE-PD2 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 732-1306-1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 74477620 |
| induktanssi: | 100µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.232" (5.90mm) |
| Taajuus - Testi: | 10kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 7.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.02A 350 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 100UH 1.02A 350 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 350 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.02A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 1.1A |
| Email: | [email protected] |