Ostaa 74485540820 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.610" L x 0.520" W (15.50mm x 13.20mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | WE-CFWI |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard, 4 Lead |
| Muut nimet: | 732-11209-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 74485540820 |
| induktanssi: | 8.2µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 13.5A 13 mOhm Nonstandard, 4 Lead |
| Kuvaus: | FIXED IND 8.2UH 13.5A 13 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 13 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 13.5A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 14A |
| Email: | [email protected] |