Ostaa 744873002 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Testainduktanssi - kytketty sarjaan: | 9.6µH |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | WE-DD |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 732-2346-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä kelat: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 744873002 |
| Induktanssi - kytketty rinnakkain: | 2.4µH |
| Korkeus: | 0.335" (8.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 16 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Kuvaus: | INDUCT ARRAY 2 COIL 2.4UH SMD |
| DC-vastus (DCR) - sarja: | - |
| DC-vastus (DCR) - rinnakkainen: | 16 mOhm Max |
| Nykyinen saturaatio - sarja: | 7A |
| Nykyinen kylläisyys - rinnakkain: | 14A |
| Virta-arvo - sarja: | 3A |
| Nykyinen Rating - Parallel: | 6A |
| Email: | [email protected] |