Ostaa 748351024 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Koko / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
|---|---|
| Sarja: | WE-BPF |
| väre: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1008 (2520 Metric) |
| Muut nimet: | 732-6291-2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 748351024 |
| insertion Loss: | 1.8dB |
| Korkeus (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Taajuus: | 2.45GHz Center |
| Suodatintyyppi: | Band Pass |
| Kuvaus: | BAND PASS FILTER 2400-2500 MHZ 1 |
| kaistanleveys: | 100MHz |
| Email: | [email protected] |