Ostaa 74AC520PC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Identity Comparator |
| Sarja: | 74AC |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| lähtötoiminto: | A=B |
| ulostulo: | Active Low |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Bits: | 8 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL: | 9ns @ 5V, 50pF |
| Valmistajan osanumero: | 74AC520PC |
| Laajennettu kuvaus: | Magnitude Comparator 8 Bit Active Low Output A=B 20-PDIP |
| Kuvaus: | IC COMPARATOR IDENTITY 8B 20DIP |
| Nykyinen - Lepovirta: | 4µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | 24mA, 24mA |
| Email: | [email protected] |