Ostaa 74ACT1284TTR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Syöttöjännite: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| Sarja: | 74ACT |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Bits: | 7 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | 74ACT1284TTR |
| Logic Type: | IEEE STD 1284 Translation Transceiver |
| Laajennettu kuvaus: | IEEE STD 1284 Translation Transceiver IC 20-TSSOP |
| Kuvaus: | IC TXRX IEEE 1284 HS 20-TSSOP |
| Email: | [email protected] |