Ostaa 74AHCT1G04DCKTG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | SC-70-5 |
| Sarja: | 74AHCT |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Tulojen määrä: | 1 |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL: | 7.7ns @ 5V, 50pF |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 74AHCT1G04DCKTG4 |
| Logic Type: | Inverter |
| Logic Level - Matala: | 0.8V |
| Logic Level - Korkea: | 2V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Inverter IC 1 Channel SC-70-5 |
| Kuvaus: | IC SNGL INVERTER GATE SC70-5 |
| Nykyinen - Lepovirta (Max): | 1µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | 8mA, 8mA |
| Email: | [email protected] |