Ostaa 74ALVTH16374ZQLR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.3 V ~ 2.7 V, 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Sarja: | 74ALVTH |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 56-VFBGA |
| lähtö Tyyppi: | Tri-State, Non-Inverted |
| Muut nimet: | 296-37314-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Elements: | 2 |
| Bittien lukumäärä Element: | 8 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL: | 3.2ns @ 3.3V, 50pF |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 74ALVTH16374ZQLR |
| Tulo kapasitanssi: | 3.5pF |
| toiminto: | Standard |
| Kuvaus: | IC D-TYPE POS TRG DUAL 56BGA |
| Nykyinen - Lepovirta: | 100µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | 8mA, 24mA; 32mA, 64mA |
| Kellotaajuus: | 250MHz |
| Email: | [email protected] |