Ostaa 74LVC1G373DBVRE4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-6 |
| Sarja: | 74LVC |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-6 |
| lähtö Tyyppi: | Tri-State |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 74LVC1G373DBVRE4 |
| Logic Type: | D-Type Transparent Latch |
| itsenäinen Circuits: | 1 |
| Laajennettu kuvaus: | D-Type Transparent Latch Channel 1:1 IC Tri-State SOT-23-6 |
| Kuvaus: | IC SNGL D-TYPE LATCH SOT23-6 |
| Delay Time - Leviäminen: | 1ns |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | 32mA, 32mA |
| Piiri: | 1:1 |
| Email: | [email protected] |