Ostaa 74LVC2G66DP,125 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 3.9ns, 5ns |
| Vaihtokytkentä: | SPST - NO |
| Toimittaja Device Package: | 8-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Muut nimet: | 1727-5993-2 568-7680-2 568-7680-2-ND 74LVC2G66DP,125-ND 74LVC2G66DP-G 74LVC2G66DP-G-ND 74LVC2G66DP125 935274428125 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 10 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 1:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 74LVC2G66DP,125 |
| Laajennettu kuvaus: | 2 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 8-TSSOP |
| Kuvaus: | IC SWITCH DUAL SPST 8TSSOP |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 5µA |
| ylikuuluminen: | -56dB @ 1MHz |
| Lataa injektio: | 7.5pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | - |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 5pF |
| 3dB kaistanleveys: | 500MHz |
| Email: | [email protected] |