Ostaa 74V1G14STR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-5 |
| Sarja: | 74V |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Muut nimet: | 497-1270-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Tulojen määrä: | 1 |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL: | 8ns @ 5V, 50pF |
| Valmistajan osanumero: | 74V1G14STR |
| Logic Type: | Inverter |
| Logic Level - Matala: | 0.9 V ~ 1.65 V |
| Logic Level - Korkea: | 2.2 V ~ 3.85 V |
| ominaisuudet: | Schmitt Trigger |
| Laajennettu kuvaus: | Inverter IC 1 Channel Schmitt Trigger SOT-23-5 |
| Kuvaus: | IC SCHMITT INVERTER SGL SOT23-5 |
| Nykyinen - Lepovirta (Max): | 1µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala: | 8mA, 8mA |
| Email: | [email protected] |