Ostaa 766161474G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±2% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±100ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| Sarja: | 766 |
| Resistance (ohmia): | 470k |
| Virta Per Element: | 80mW |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | 766-161-474 766-161-R470K |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Vastukset: | 15 |
| Lukumäärä Pins: | 16 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Valmistajan osanumero: | 766161474G |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.069" (1.75mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 470k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Kuvaus: | RES ARRAY 15 RES 470K OHM 16SOIC |
| Circuit Type: | Bussed |
| Sovellukset: | - |
| Email: | [email protected] |