Ostaa 784775233 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | 7850 |
| Koko / Dimension: | 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | WE-PD2A |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 732-6871-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 784775233 |
| induktanssi: | 330µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.217" (5.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 10kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 4MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 330µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 1.26 Ohm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 330UH 430MA 1.26 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.26 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 430mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 480mA |
| Email: | [email protected] |