Ostaa 784778102 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | 7332 |
| Koko / Dimension: | 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | WE-PDA |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard, 4 Lead |
| Muut nimet: | 732-6752-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 784778102 |
| induktanssi: | 1mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | 2.5MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 1mH Shielded Wirewound Inductor 230mA 7.2 Ohm Max Nonstandard, 4 Lead |
| Kuvaus: | FIXED IND 1MH 230MA 7.2 OHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 7.2 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 230mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 250mA |
| Email: | [email protected] |