Ostaa 824521500 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 5V (Max) |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | 9.2V |
| Jännite - erittely (min): | 6.7V (Typ) |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | DO-214AA |
| Sarja: | WE-TVSP |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 600W |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | DO-214AA, SMB |
| Muut nimet: | 732-9729-6 |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 824521500 |
| Kuvaus: | TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO214AA |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 65.3A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | - |
| Kaksisuuntaiset kanavat: | 1 |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |