Ostaa 82555140 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 24V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 21.6V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 27V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Muut nimet: | 732-2558-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCV |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 18VDC |
| Suurin AC volttia: | 14VAC |
| Valmistajan osanumero: | 82555140 |
| energia: | 1.7J |
| Kuvaus: | VARISTOR 24V 500A 1812 |
| Nykyinen - Surge: | 500A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 3930pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |