Ostaa 825F1K5E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±20ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm) |
| Sarja: | Metal-Mite®89 |
| Resistance (ohmia): | 1.5k |
| Virta (wattia): | 25W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Box |
| Muut nimet: | OH825F1K5E OH825F1K5E-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 275°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flanges |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 825F1K5E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.556" (14.12mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 25W |