Ostaa 8422002AGILFT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 2.375 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Frequency Synthesizer |
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| Sarja: | FemtoClock® |
| Ratio - Input: Tuotos: | 2:2 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| PLL: | Yes with Bypass |
| ulostulo: | LVHSTL |
| Muut nimet: | ICS8422002AGILFT ICS8422002AGILFT-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | 8422002AGILFT |
| panos: | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Taajuus - Max: | 226.66MHz |
| Jakaja / Kerroin: | Yes/Yes |
| Differential - Input: Tuotos: | No/Yes |
| Kuvaus: | IC SYNTHESIZER LVHSTL 20-TSSOP |
| Email: | [email protected] |