Ostaa 85102031 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | - |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | - |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | KNA3-YS |
| Release Time: | 40ms |
| Relay Type: | Safety |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 85102031-ND |
| Käyttölämpötila: | -15°C ~ 55°C |
| Toiminta-aika: | 70ms |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 5 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 85102031 |
| ominaisuudet: | LED Indicator |
| Laajennettu kuvaus: | Safety Relay 3PST (3 Form A) 24VDC Coil DIN Rail |
| Kuvaus: | RELAY SAFETY 3PST 5A 24V |
| Ota Arvostelu (Current): | 5A |
| Yhteydenotto Material: | - |
| Yhteydenottolomake: | 3PST (3 Form A) |
| Coil Voltage: | 24VDC |
| Coil Type: | - |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Virta: | - |
| Email: | [email protected] |