Ostaa 8530670000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 172.5 VAC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 34.5 VAC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | PRS |
| Relay Type: | General Purpose with Socket |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | PRS230VACLD1COSPDT |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 50°C |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Valmistajan osanumero: | 8530670000 |
| ominaisuudet: | LED Indicator |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose with Socket Relay SPDT (1 Form C) 230VAC Coil DIN Rail |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 230V |
| Ota Arvostelu (Current): | 10A |
| Yhteydenotto Material: | - |
| Yhteydenottolomake: | SPDT (1 Form C) |
| Coil Voltage: | 230VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Virta: | 760 VA |
| Email: | [email protected] |