Ostaa 85356AGILF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Multiplexer |
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 2:1 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| ulostulo: | LVPECL |
| Muut nimet: | 800-1175 800-1175-5 800-1175-ND ICS85356AGILF |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 85356AGILF |
| panos: | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Taajuus - Max: | 900MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Clock Multiplexer IC 900MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLK MULTPX 2:1 900MHZ 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |