Ostaa 865060562009 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 35V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | WCAP-ASLL |
| ripple Current: | 1.15A @ 100kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | 732-8589-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 865060562009 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 66 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP 470 UF 20% 35 V |
| kapasitanssi: | 470µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |