Ostaa 8937830000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 12 ~ 300 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 24VDC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | MOS |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| lähtö Tyyppi: | DC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 8937830000 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 1A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Kuvaus: | MOS 24VDC/12-300VDC 1A |
| Piiri: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |