Ostaa 90CJ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 250V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Koko / Dimension: | 1.102" Dia x 4.606" L (28.00mm x 117.00mm) |
| Sarja: | HRCI-J |
| Vasteaika: | Fast |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Bolt Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Sulaminen I²t: | - |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | 90CJ |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| ominaisuudet: | - |
| Kuvaus: | FUSE CARTRIDGE 90A 600VAC/250VDC |
| Nykyinen arvostelu: | 90A |
| luokka: | - |
| Katkaisukyky @ Jännite: | 200kA |
| Hyväksynnät: | CSA |
| Sovellukset: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |