Ostaa ACR05A220JGS BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | - |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) |
| Sarja: | ACR |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 200°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ACR05A220JGS |
| Lead Style: | Straight |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| ominaisuudet: | High Temperature |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Kuvaus: | CAP CER 22PF 25V NP0 RADIAL |
| kapasitanssi: | 22pF |