Ostaa ACS108-5SN BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 500V |
|---|---|
| Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1V |
| triac Tyyppi: | Logic - Sensitive Gate |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223 |
| Sarja: | ACS™/A.S.D® |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Muut nimet: | 497-2448-2 |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 125°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ACS108-5SN |
| Laajennettu kuvaus: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 500V 800mA Surface Mount SOT-223 |
| Kuvaus: | TRIAC SENS GATE 500V 0.8A SOT223 |
| Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max): | 800mA |
| Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM): | 7.3A, 8A |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 25mA |
| Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max): | 10mA |
| kokoonpano: | Single |
| Email: | [email protected] |