Ostaa ACT6311UC-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite (min): | 2.5V |
|---|---|
| Jännitesyöttö (maksimi): | 5.5V |
| Voltage - lähtö: | - |
| Tyyppi: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-5 |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SC-74A, SOT-753 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ACT6311UC-T |
| Sisäinen kytkin (s): | Yes |
| Taajuus: | 1MHz |
| Laajennettu kuvaus: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 320mA (Switch) SOT-23-5 |
| himmennys: | PWM |
| Kuvaus: | IC LED DRIVER RGLTR DIM SOT23-5 |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 320mA (Switch) |
| Sovellukset: | Backlight |
| Email: | [email protected] |