Ostaa AD5262BRU20 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.5 V ~ 16.5 V, ±5V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±30% |
| Lämpötilan kerroin (Typ): | 35 ppm/°C |
| kynttilä: | Linear |
| Toimittaja Device Package: | 16-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi): | 60 |
| Resistance (ohmia): | 20k |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Niiden määrä: | 256 |
| Lukumäärä Circuits: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| muistin tyyppi: | Volatile |
| Valmistajan osanumero: | AD5262BRU20 |
| liitäntä: | SPI |
| ominaisuudet: | Cascade Pin |
| Laajennettu kuvaus: | Digital Potentiometer 20k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 16-TSSOP |
| Kuvaus: | IC POT DUAL 20K 256POS 16TSSOP |
| kokoonpano: | Potentiometer |
| Email: | [email protected] |