Ostaa AD5676ARUZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| asettumisaika: | 8µs |
| Sarja: | nanoDAC+® |
| Viite Tyyppi: | External |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Voltage - Buffered |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 8 |
| Lukumäärä Bits: | 16 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD5676ARUZ |
| INL / DNL (LSB): | ±1.8, ±0.7 |
| Laajennettu kuvaus: | 16 Bit Digital to Analog Converter 8 20-TSSOP |
| Differentiaaliulostulo: | No |
| Kuvaus: | IC DAC 16BIT SPI/SRL 20TSSOP |
| data Interface: | SPI, DSP |
| Arkkitehtuuri: | String DAC |
| Email: | [email protected] |