Ostaa AD5791SRU-EP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 7.5 V ~ 16.5 V, -2.5 V ~ 16.5 V |
| Toimittaja Device Package: | 20-TSSOP |
| asettumisaika: | 1µs (Typ) |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | External |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Voltage - Unbuffered |
| Muut nimet: | AD5791SRUEP |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 1 |
| Lukumäärä Bits: | 20 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD5791SRU-EP |
| INL / DNL (LSB): | ±1, ±1 |
| Laajennettu kuvaus: | 20 Bit Digital to Analog Converter 1 20-TSSOP |
| Differentiaaliulostulo: | No |
| Kuvaus: | IC DAC 20BIT SRL 20TSSOP |
| data Interface: | SPI, DSP |
| Arkkitehtuuri: | R-2R |
| Email: | [email protected] |