Ostaa AD7506JQ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | - |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | ±15V |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 1.5µs, 1µs |
| Vaihtokytkentä: | - |
| Toimittaja Device Package: | 28-CDIP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-CDIP (0.600", 15.24mm) |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 450 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 16:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | AD7506JQ |
| Laajennettu kuvaus: | 1 Circuit IC Switch 16:1 450 Ohm 28-CDIP |
| Kuvaus: | IC MULTIPLEXER 16X1 28CDIP |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | - |
| ylikuuluminen: | - |
| Lataa injektio: | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 18 Ohm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 5pF, 40pF |
| 3dB kaistanleveys: | - |
| Email: | [email protected] |