Ostaa AD800-52BRZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | -4.5 V ~ -5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-SOIC |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 1:2 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| PLL: | Yes |
| ulostulo: | ECL |
| Muut nimet: | AD80052BRZ |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD800-52BRZ |
| Päätarkoitus: | DS-3, STS-1 |
| panos: | ECL |
| Taajuus - Max: | 51.84MHz |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLK\DATA RECOVERY PLL 20SOIC |
| Email: | [email protected] |