Ostaa AD8392AAREZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 5 V ~ 24 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Driver |
| Toimittaja Device Package: | 28-HTSSOP |
| Sarja: | - |
| protokolla: | xDSL |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 2/0 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD8392AAREZ |
| Laajennettu kuvaus: | 2/0 Driver xDSL 28-HTSSOP |
| duplex: | - |
| Kuvaus: | IC ADSL/ADSL2 LINE DRVR 28-TSSOP |
| Datanopeus: | - |
| Email: | [email protected] |