Ostaa AD9520-5BCPZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Clock Generator, Fanout Distribution |
| Toimittaja Device Package: | 64-LFCSP-VQ (9x9) |
| Sarja: | - |
| Ratio - Input: Tuotos: | 2:12, 2:24 |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 64-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| PLL: | Yes |
| ulostulo: | CMOS, LVPECL |
| Muut nimet: | AD95205BCPZ |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | AD9520-5BCPZ |
| panos: | CMOS, LVDS, LVPECL |
| Taajuus - Max: | 2.4GHz |
| Jakaja / Kerroin: | Yes/No |
| Differential - Input: Tuotos: | Yes/Yes |
| Kuvaus: | IC CLOCK GEN EXT VCO 64-LFCSP |
| Email: | [email protected] |