Ostaa ADAU1372BCPZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 1.045 V ~ 1.98 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 1.71 V ~ 3.63 V |
| Tyyppi: | General Purpose |
| Toimittaja Device Package: | 40-LFCSP-WQ (6x6) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Sarja: | - |
| S / N-suhde, ADC / DAC (db) Typ: | - |
| Resolution (Bits): | 24 b |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 40-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä ADC / DAC: | 4 / 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 9 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADAU1372BCPZ |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Interface 24 b I²C, SPI 40-LFCSP-WQ (6x6) |
| Dynamic Range, ADC / DAC (db) Typ: | - |
| Kuvaus: | IC CODEC LP W/HDPH AMP 40LFCSP |
| data Interface: | I²C, SPI |
| Email: | [email protected] |