Ostaa ADAU1777BCBZRL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 1.045 V ~ 1.98 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 1.71 V ~ 3.63 V |
| Tyyppi: | Audio |
| Toimittaja Device Package: | 36-WLCSP (3.77x3.20) |
| Sigma Delta: | No |
| Sarja: | - |
| S / N-suhde, ADC / DAC (db) Typ: | 102 / 108 |
| Resolution (Bits): | 24 b |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 36-WFBGA, WLCSP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä ADC / DAC: | 4 / 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ADAU1777BCBZRL |
| Laajennettu kuvaus: | Audio Interface 24 b I²C, SPI™ 36-WLCSP (3.77x3.20) |
| Dynamic Range, ADC / DAC (db) Typ: | - |
| Kuvaus: | LOW LATENCY NOISE AND POWER CODE |
| data Interface: | I²C, SPI™ |
| Email: | [email protected] |