Ostaa ADAU1966WBSTZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 2.25 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 5V |
| Toimittaja Device Package: | 80-LQFP (14x14) |
| asettumisaika: | - |
| Sarja: | - |
| Viite Tyyppi: | Internal |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 80-LQFP |
| lähtö Tyyppi: | Voltage - Unbuffered |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| D / A-muuntimien määrä: | 16 |
| Lukumäärä Bits: | 24 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ADAU1966WBSTZ |
| INL / DNL (LSB): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 24 Bit Digital to Analog Converter 16 80-LQFP (14x14) |
| Differentiaaliulostulo: | Yes |
| Kuvaus: | IC DAC 24BIT SPI/I2C 192K 80LQFP |
| data Interface: | I²C, SPI |
| Arkkitehtuuri: | Sigma-Delta |
| Email: | [email protected] |