Ostaa ADC12D1800CIUT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 1.8 V ~ 2 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 1.8 V ~ 2 V |
| Toimittaja Device Package: | 292-BGA (27x27) |
| Sarja: | - |
| Näytteenottotaajuus (Per Second): | 3.6G |
| Viite Tyyppi: | Internal |
| Suhde - S / H: ADC: | 1:1 |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 292-BGA |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Tulojen määrä: | 2 |
| Lukumäärä Bits: | 12 |
| A / D-muuntimien määrä: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 6 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADC12D1800CIUT |
| Syötetyyppi: | Differential |
| ominaisuudet: | Simultaneous Sampling |
| Laajennettu kuvaus: | 12 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 2 Folding Interpolating 292-BGA (27x27) |
| Kuvaus: | IC ADC 12BIT 3.6GSPS 292BGA |
| data Interface: | LVDS - Parallel |
| kokoonpano: | MUX-S/H-ADC |
| Arkkitehtuuri: | Folding Interpolating |
| Email: | [email protected] |