Ostaa ADC32J25IRGZT BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply, Digital: | 1.7 V ~ 1.9 V |
|---|---|
| Jännite - Supply, Analog: | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Toimittaja Device Package: | 48-VQFN (7x7) |
| Sarja: | - |
| Näytteenottotaajuus (Per Second): | 160M |
| Viite Tyyppi: | External, Internal |
| Suhde - S / H: ADC: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Muut nimet: | 296-42317-6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Tulojen määrä: | 2 |
| Lukumäärä Bits: | 12 |
| A / D-muuntimien määrä: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADC32J25IRGZT |
| Syötetyyppi: | Differential |
| ominaisuudet: | Simultaneous Sampling |
| Laajennettu kuvaus: | 12 Bit Analog to Digital Converter 2 Input 2 Pipelined 48-VQFN (7x7) |
| Kuvaus: | IC ADC DUAL 12BIT 160MSPS 48VQFN |
| data Interface: | JESD204B |
| kokoonpano: | ADC |
| Arkkitehtuuri: | Pipelined |
| Email: | [email protected] |