Ostaa ADG5404BRUZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 9 V ~ 40 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | ±9 V ~ 22 V |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 185ns, 142ns |
| Vaihtokytkentä: | - |
| Toimittaja Device Package: | 14-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 10 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 4:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADG5404BRUZ |
| Laajennettu kuvaus: | 1 Circuit IC Switch 4:1 10 Ohm 14-TSSOP |
| Kuvaus: | IC MUX DUAL 4CH LATCHUP 14TSSOP |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 250pA |
| ylikuuluminen: | -58dB @ 1MHz |
| Lataa injektio: | 290pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 350 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 18pF, 88pF |
| 3dB kaistanleveys: | 54MHz |
| Email: | [email protected] |