Ostaa ADG5413BRUZ BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännitesyöttö, yksi (V +): | 9 V ~ 40 V |
|---|---|
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±): | ±9 V ~ 22 V |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi): | 187ns, 138ns |
| Vaihtokytkentä: | SPST - NO/NC |
| Toimittaja Device Package: | 16-TSSOP |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 10 Ohm |
| Lukumäärä Circuits: | 4 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri: | 1:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADG5413BRUZ |
| Laajennettu kuvaus: | 4 Circuit IC Switch 1:1 10 Ohm 16-TSSOP |
| Kuvaus: | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max): | 250pA |
| ylikuuluminen: | -70dB @ 1MHz |
| Lataa injektio: | 310pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon): | 1.5 Ohm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)): | 17pF, 17pF |
| 3dB kaistanleveys: | 160MHz |
| Email: | [email protected] |