Ostaa ADJ21024 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 16.8 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | - |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | ADJ |
| Release Time: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tube |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 70°C |
| Toiminta-aika: | 20ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ADJ21024 |
| ominaisuudet: | Sealed - Flux Protection |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V |
| Ota Arvostelu (Current): | 16A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Yhteydenottolomake: | SPST-NO (1 Form A) |
| Coil Voltage: | 24VDC |
| Coil Type: | Latching, Single Coil |
| Coil Resistance: | 3.84 kOhms |
| Coil Virta: | 150 mW |
| Coil Current: | 6.25mA |
| Email: | [email protected] |